Transformator de curent Victron CTR110002050, 100A:50mA, 20 m
Vandut de spy-shop.ro
Detalii:
CTR110002050 este un transformator 100A:50mA pentru MultiPlus-II / MultiGrid-II pentru implementarea PowerControl și PowerAssist și pentru optimizarea consumului propriu cu ajutorul senzorului extern de curent. Curent maxim: 32A.